У Харкові бобри обгризають верби в гідропарку (фото)

Фото: СКП "Харківзеленбуд"

У Харківському гідропарку на Журавлівці бобри узялися обгризати верби. Тварини вже встигли перегризти стовбури двох молодих дерев, висаджених на острові цього року.

Про це Харків Times повідомили у Харківській мерії із посиланням на СКП «Харківзеленбуд».

Фахівці комунального підприємства встановили сітки навколо верб, щоб захистити дерева від бобрів.

«Крім того, вдалося зняти на камеру й самого винуватця усієї метушні. Пухнастий «лісоруб» якраз пропливав неподалік, абсолютно не бентежачись через підвищену увагу до своєї персони», – розповіли на підприємстві.

Як повідомляв Харків Times, ще у 2019 році зоологи зафіксували міграцію бобрів з природного парку «Слобожанський», ймовірно, через зменшення кількості опадів та брак води.